Zorbing Praha

Nyní máte jedinečnou možnost darovat zorbing svým odvážným blízkým, přátelům či spolupracovníkům, jako originální a nezapomenutelný dárek. Úspěch tohoto adrenalinového dárku je zaručen a můžete si být jisti, že jízda v zorbu sklidí u obdarovaného obrovský úspěch. Nabídku zážitku, kterým je konkrétně zorbing u Prahy má ve své nabídce i známá agentura na zážitky Esennce. Objednávka zážitku je snadná. Stačí, když na internetových stránkách společnosti Esennce najdete požadovaný zážitek – v tomto případě Zorbing Praha – a pomocí objednávkového formuláře provedete objednávku zážitku.

Zorbing v Praze

Zorbingová dráha se nachází v areálu horského střediska Šibeniční vrch. Součástí zážitku jsou hned dvě jízdy v zorbingové kouli. Můžete si tedy tento nezapomenutelný zážitek vychutnat hned dvakrát nebo se o tento zážitek můžete s někým rozdělit – záleží jen a jen na vás. V zorbingové kouli musí být, kvůli jejímu vyvážení, při jízdě přítomny dvě osoby. Pokud se tedy chystáte vyrazit na zorbing sami, tak počítejte se skutečností, že k vám bude přidělen ještě jeden zorbonaut. Jízdy v zorbingové kouli jsou pořádány od dubna do října, pouze o víkendech. Diváci jsou vítáni a pokud chcete mít z vašeho zážitku i nějaký ten obrazový materiál, tak váš doprovod nezapomeňte vybavit fotoaparátem, popř. kamerou.

Pro jízdu v zorbu platí samozřejmě určitá fyzická omezení. Zorbing není vhodný pro těhotné ženy a osoby s většími zdravotními problémy. Po osobách mladších 18 let je také vyžadován souhlas zákonných zástupců. Minimální výška účastníka zorbingu je 140 cm a jeho váha nesmí být nižší, než 35 kg. Naopak maximální výška je rovných 200 cm a maximální váha cca 95 kg. Před jízdou je nutné podepsat prohlášení o vašem zdravotním stavu.

Za zorbing v profesionálním pražském areálu zaplatíte částku, jež mírně přesahuje jeden tisíc korun.

Můžete si být jisti, že s tímto dárkem v podobě zážitku uděláte mnohem více parády, než s většinou klasických hmotných darů, které většinou stejně skončí zapomenuty na poličce, mezi ostatními nepotřebnými cetkami.