Kdy a kde

Zorbing je sice světu znám teprve pár let, ale i za tuto krátkou dobu si, zejména mezi milovníky adrenalinových sportů, našel obrovské množství fanoušků. A s rozšiřujícím se počtem fanoušku logicky roste také počet míst, kde můžete tuto jedinečnou a zábavnou aktivitu vyzkoušet na vlastní kůži.

Jedním z těchto míst je také profesionální zorbingové středisko, ležící přímo u našeho hlavního města, Prahy. A právě v tomto areálu s dlouholetou tradicí se bude odehrávat adrenalinový zážitek Zorbing Praha.

Čekají na vás hned dvě jízdy v Zorbu o průměru přes 3 metry a váze až 90 kg. Jízdu si tedy můžete zopakovat nebo se o zážitek podělit se svými přáteli apod. O svou bezpečnost se strachovat nemusíte, na konci dráhy je koule bezpečně zastavena.

Zážitek obsahuje 2 jízdy pro 1 osobu (popřípadě pro dvě osoby). Diváci jsou samozřejmě vítán a neměli by zahálet s focením a filmováním, je to opravdová zábava. Sezóna pro Zorbing je duben až říjen, každý víkend. Další podmínky a předpoklady pro Zorbování jsou následující:  Zorbing není vhodný pro těhotné ženy a osoby se zdravotními problémy. Osoby mladší 18ti let musí mít souhlas zákonného zástupce. Minimální výška účastníka je 150 cm, minimální váha 35 kg. Maximální výška je 200 cm a maximální váha 95 kg. Před jízdou je nutné podepsat prohlášení o zdravotním stavu.

Adrenalinový zážitek Zorbing Praha můžete také darovat svým blízkým coby originální zážitek jako dárek. Mrkněte na stránky firmy na zážitky ESENNCE.cz a objednejte si Zorbing ještě dnes.