Zorbing jako dárek

Milujete adrenalin nebo vybíráte dárek pro muže či ženu, kteří chtějí vyzkoušet něco neobvyklého? Jaké adrenalinové dárky vybrat? Záleží pouze na Vašich snech a představách jaký adrenalinový zážitek byste chtěli zažít.

Mezi adrenalinové zážitky patří Zorbing. Je to opravdu velký adrenalin, zábava a smích. Kutálíte se ze svahu až šedesátikilometrovou rychlostí v průhledné kouli. Zorb je průhledná koule ze speciálního PVC s průměrem přes 3 metry a hmotností 90 kilogramů. Budete připoutáni a pak se jen kutálíte z kopce dolů. Na konci tohoto zážitku je bezpečné zastavení díky dlouhé rovině. Tuto jízdu si opravdu užijete, nemusíte mít strach. Zorbing může absolvovat prakticky každý. Zorbing není vhodný pro osoby s poruchami oběhového systému, epilepsii a v těhotenství. Osoby mladší 18-ti let, musí mít souhlas zákonného zástupce. Minimální výška účastníka je 140 cm, minimální váha 35 kg. Maximální výška je 200 cm a maximální váha 95 kg. Sezóna pro Zorbing duben – říjen v lokalitě Podkrkonoší – Vrchlabí.

Po objednání zážitek doručíme na Vámi určenou adresu zásilkovou službou DPD nebo si zážitek můžete vyzvednout osobně v naší kanceláři v Praze. Zážitkový certifikát je v červené ozdobné krabičce, tudíž si nemusíte dělat starosti s balením dárku. V krabičce je také průvodní dopis se všemi informace o zážitku, pokyny k rezervaci termínu a platnosti zážitkového certifikátu.

Vyzkoušejte sami nebo darujte stále oblíbenější Zorbing. Adrenalinové dárky jsou ideálním typem na to, jak zaujmout obdarovaného.  Vyberte si z naší bohaté nabídky zážitkové agentury Esennce a věříme, že budete spokojeni nejen vy, ale i obdarovaní.